Galerie nakladatelství Alpress
Autorské čtení Slávky Poberové
Autorské čtení Slávky PoberovéAutorské čtení Slávky PoberovéAutorské čtení Slávky Poberové

Autorské čtení Slávky Poberové 

Autorské čtení Slávky Poberové z knižní novinky Osudy českých šlechtičen. Večer se uskuteční u příležitosti oslavy životního jubilea oblíbené autorky. Pozvání přijala také tvář nakladatelství Alpress Eva Hrušková.

Svět knihy Praha 2022

Setkání s autory a křest knihy Vůně léta na Světu knihy 2022. Milé setkání a autogramiáda s autory Vladanou Gomes Adolfo, Janem A. Novákem, Oldřiškou Ciprovou a Petrou Martiškovou, která zde pokřtila svou novou knihu VŮNĚ LÉTA s milými kmotrami Evou Hruškovou a cheerleaderkou Simonou Mikovou.

Beseda svět knihy 2019
Autogramiáda Petry Martiškové, Zdeňka Hanky a Oldřišky Ciprové.Povídání s autoryBeseda svět knihy 2019

Svět knihy Praha 2019

Autoři a tváře nakladatelství Alpress na Světu knihy 2019. Taran Matharu, Oldřiška Ciprová, Petra Martišková, Zdeněk Hanka, Hana Hindráková a Jan Přeučil s Evou Hruškovou

Svět knihy Praha 2018

Naši milí autoři a tvář nakladatelství Alpress na Světu knihy 2018. Jan Přeučil, Zdeněk Hanka, Hana Whitton, Karel Cubeca, Hana Hindráková, Petra Martišková, Oldřiška Ciprová s Petra Vernerová.

Svět knihy Praha 2017
Svět knihy Praha 2017Svět knihy Praha 2017

Svět knihy Praha 2017

Naši milí hosté a autoři na Světu knihy 2017. Kateřina Macháčková, Jaroslava Černá, Blanka Svobodová, Evička Hrušková a Jan A. Novák